Діти з агенції VitaModels здивували глядачів на Element Fashion Day Х Junior Fashion Week

Учні модельної агенції VitaModels, які представляли різні вікові групи, захопили глядачів своїм талантом та професіоналізмом під час участі у заходах Element Fashion Day Х Junior Fashion Week у ТРЦ Gulliver.

На цих вражаючих показах взяли участь як досвідчені моделі, так і новачки. Діти розгортали перед глядачами казкові світи, представляючи колекції відомих брендів, таких як “Grusha,” “John Richmond,” “Miracle Kids.”

У дітей також є вражаючі професійні досягнення та успішні хобі, серед яких золоті медалі, обкладинки, звання Міні Міс, титул фотомоделі України, а також зайняття у повітряній гімнастиці, танцях та інших видів творчої діяльності.

Особливо вражаюче було бачити, як маленькі моделі професійно демонструють модні образи та виражають свою унікальну особистість через моду.

“Ми пишаємося нашими дітьми, які з таким ентузіазмом та професіоналізмом представляли нашу агенцію та партнерів на цих заходах. Вони є справжнім джерелом натхнення для нас і для всіх учасників модного світу,”Віталіна Севастьянова директорка VitaModels.

Агенція VitaModels відома своїм підходом до професійної підготовки молодих моделей різного віку. Вона активно розвиває таланти дітей, вчить їх виражати себе через моду та сприяє їхньому розвитку як в арт-сфері, так і в особистісному зростанні.

Все новости