Буличова Любов: “Шлях до себе через проект BRANDFACE”

Як ви вперше дізналися про проект BrandFace і що спонукало вас долучитися?

“Я розсилала своє портфоліо по модельним агентствам і мені трапився у пошуку BrandFace. Прочитавши про сам проєкт, я зрозуміла, що це не просто проєкт для жінок, а можливість розкрити себе ще більше. Стати кращою версією себе.”

Які аспекти вашої особистості ви намагаєтеся відображати через свою участь у проекті?

“Самоактулізація, творча активність, готовність до змін, самореалізація, віра у себе, бажання донести жінкам, що усі жінки прекрасні і в цьому світі можливо все. А мрії збуваються обов’язково. Просто треба працювати і рухатися у напрямку мрії.”

Які ви вважаєте своїм головними сильними сторонами як модель?

“Харизматичність, фотогенічність, чудова спортивна форма. Так як я співачка і актриса, то маю прекрасну акторську майстерність, вмію впливати на публіку, що є невід’ємною частиною для роботи моделлю. Імпровізація та магнетичний погляд- теж в наявності за роки професійної діяльності.”

Як ви оцінюєте свій шлях в проекті до цього моменту? Які ви досягли успіхи або вивчили?

“Я люблю навчатися новому. Мені не було складно у проєкті. Нас настільки гарно навчають, що навіть стресу у мене не було, виходячи на подіум Paris Fashion Week. Тепер я точно знаю, що висота підборів не відчувається, якщо вмієш ходити на підборах.”

Що саме вам подобається найбільше в ролі моделі в рамках проекту BrandFace?

“Це можливість побачити себе різною. У звичайному житті неможливо приміряти на себе образи, які бачать дизайнери, фотографи, стилісти на моделях.”

Які ви вважаєте найбільшими викликами участі в проекті і як ви їх подолаєте?

“Звичайно це світові подіуми, які відкриває проєкт. Це інший світ. І він неймовірний, яскравий і цікавий. Треба працювати і працювати над собою. Обов’язкова стресостійкість і миттєва реакція. Як я подолаю? Я просто буду готовою до цього.”

Які мрії або цілі ви сподіваєтеся здійснити через вашу участь у проекті?

“Контракти з відомими брендами, участь в світових тижнях моди, облакладинки модних глянців.”

Чи є для вас якісь конкретні образи або стилі, які ви хотіли б спробувати або втілити в майбутніх проектах?

“Мені подобається щось нестандартне у творчості. Я захоплююся показами Maison Margiela. Було б цікаво побути в таких образах.”

Як проект BrandFace вплинув на ваше сприйняття себе та власної краси?

“Я бачу і відчуваю зміни в собі. Професійна команда проєкту дає величезні знання. Я помітила, що йду по вулиці з правильною поставою, не поспішаючи, а раніше увесь час кудись бігла. Я навчилась нести себе Світові. Я відкрила себе собі ще більше. Ми так часто чуємо фразу: “Любов до інших починається з любові до себе”, а ось як навчитися слідувати цьому чомусь не пояснюють. На проєкті на заняттях з саморозвитку мені це пояснили. Я думаю, що це величезне досягнення – навчитися любити себе усю, яка є, пробачати себе за помилки і відпускати минуле. Сприймати свої негативні якості і здобувати нові позитивні. Тепер кожного дня я кажу собі перед дзеркалом: “Ти – Прекрасна і Чудова! Я вдячна собі за себе!”. І раджу це робити усім жінкам. І не тільки ранком.”

Що ви найбільше сподіваєтеся вивчити або досягти, подальше розвиваючись в якості моделі через участь у проекті?

“Позування, вдосконалити своє почуття стилю, збагатити свою особистість, відшліфувати професійну ходу моделі. І як результат – зріст модельної кар’єри.”

Все новости