Бʼюті-сенсація: колаборація BRANDFACE та WELLA Professionals

Пʼять учасниць BRANDFACE стали амбасадорами бренду WELLA Professionals, а саме проєкту Face Nation. 

Світ бʼюті сфери отримав свіжий подих завдяки BRANDFACE та його колаборації з визнаним лідером галузі – брендом WELLA Professionals. Це не просто партнерство, а справжній прорив, який об’єднав fashion та beauty індустрії, щоб привнести новий вимір краси та самовираження.

Цей проєкт був створений з розумінням, що кожна жінка – це індивідуальність, а BRANDFACE та Wella Professionals допомагають її розкрити.

Тепер Аліна Донецька, Наталія Заскалета, Жанна Хіміон, Анна Вітенко, Валерія Радецька та Світлана Хникіна, учасниці BRANDFACE, у мільйонів людей асоціюються з одним з продуктів всесвітньо відомого бренду WELLA Professionals. 

Ці жінки стали втіленням краси, сміливості та неповторності, відображаючи цінності, які об’єднали обидва бренди в цій ексклюзивній співпраці.

Цей черговий прорив у fashion та beauty створює ідеальне поєднання між інноваційною красою та потужним жіночим потенціалом. BRANDFACE і WELLA Professionals – разом на шляху до неймовірної краси та визначення нових стандартів в бʼюті індустрії! 

Все новости