BRANDFACE на Paris Fashion Week 2024

Наші дівчата підкорюють Париж та світовий подіум! Вже 2 березня представниці BRANDFACE навдивовижу виступили на цьогорічному Paris Fashion Week. Їх виступ став справжньою сенсацією, оскільки учасниці BRANDFACE не тільки представили роботи видатних світових та українських дизайнерів, але й продемонстрували своє неперевершене чуття стилю та великий потенціал.

Цього разу до Парижу вирушили – Олена Гараба, Олександра Школьна, Софія Сотнік, Олена Іжикевич, Інна Погорелова, Олена Павлова, Ірина Терещенко, Тетяна Павлишин, Вікторія Плісенко, Любов Булічова. Ці дівчата вражають надзвичайним професіоналізмом на подіумі. Важливо зауважити, що багато з них не мали жодного досвіду в модельній індустрії до цього виступу, що робить їх досягнення ще більш винятковими.

Під час показу колекцій дівчата стали справжніми зірками подіуму, представляючи нові колекції Tinatin, Akel, Eho dress, Elsa fairy dress, Tamta, Dinara, Moderator, Celebrity room. 

Цей виступ показав, що кожна жінка, незалежно від свого соціального статусу чи попереднього досвіду, може стати зіркою на подіумі та здивувати світ своїм талантом та внутрішньою красою.

Поява на Paris Fashion Week стала своєрідною відзнакою сили та неперевершеності жінок, які, наперекір будь-яким викликам, знаходять силу та сміливість не лише перетворити своє життя, але й залишити незабутній слід у світі моди. Кожного разу проєкт BRANDFACE доводить своїм учасницям, що немає нічого неможливого!

Все новости