Fashion-vacation по-французьки: як BRANDFACE підкорювали модну столицю

Днями найгарніші україночки та за сумісництвом учасниці найкращого проєкту для жінок в Україні відвідали Париж. У подорож красуні BRANDFACE вирушили з одним із найкращих стилістів України – Кирилом Савченко. Він є експертом у fashion-індустрії, стилістом, іміджмейкером і головним режисером-постановником Ukrainian Fashion Week!

Дівчата не просто так літали до світової столиці моди – вони встигли взяти участь у професійних фотосессіях для відомих глянців. Основна зйомка була присвячена презентації нової колекції відомої дизайнерки Юлії Крос. Також учасниці проєкту виступили на показі у рамках тижня моди, гідно представили колекцію 2022/23 у культурному центрі за підтримки посольства України у Франції.

Імена цих красунь мають знати усі:

Чумаченко Алла, Подольська Тетяна, Хникіна Світлана, Космерчук Альона, Ріпка Лілія, Заскалета Наталя, Лупаштян Марія, Качор Юлія, Деменко Марина, Баніт Аліна.

Більше того, BRANDFACE засвітився на головному телеекрані країни. Проєкт потрапив до випуску ТСН на 1+1, темою якого був PARIS FASHION WEEK та найталановитіші українські дизайнери, що презентували свої колекції пліч-о-пліч зі світовими будинками моди й ексклюзивними відомими брендами. В об`єктивах телекамер сяяли і красуні BRANDFACE.

Такий досвід – безцінний для кожної дівчини, не тільки для тої, що починає свій шлях у fashion-індустрії, а й навіть для досвідченої моделі.

BRANDFACE вкотре підтверджує: немає нічого неможливого, якщо ви дуже прагнете реалізувати свою мрію.

Команда:

Makeup/Hair: 

@alexa.kovalenko_makeup – Александра Коваленко

@evushka.mua – Ева Франко

@lilia_pronskaya – Лилия Пронская

@simchenkomakeup_school – Алла Симченко

Photographer: 

@anna_dombrovskaya – Анна Домбровская

Style:

@stylist_kirill -Кирилл Савченко

Designer: 

@juliyakros_official – Юлия Крос

Project: 

@brandface2022 @malikabeatrishe – Малика Беатриче

Все новости