BRANDFACE підкорює обкладинки світових глянців 

У липні учасниці та випускниці найкращого проєкту для жінок BRANDFACE взяли участь у фотосесії для популярного модного видання. Перед об’єктивом фотографа опинилися чотири прекрасні дівчата, серед яких як досить досвідчені амбасадори BRANDFACE, так і талановиті учасниці проєкту, які раніше не знайомі з модельним бізнесом.

Красуні не просто успішно проявили себе під час фотосесії – їх фото були відібрані для публікації на обкладинці іспанського видання DOLCE MAGAZINE! Крім того, кожна з них заслужила цілий розворот у випуску! Зірками глянцю стали Олена Самохвалова, Олена Космерчук, Світлана Хникіна та Тетяна Подольська. Їм вдалося виконати свою мрію, вони знайшли в собі сміливість розпочати шлях до успіху разом із BRANDFACE та компанією FashionMedia, а головне – реалізувати казкову можливість, яка з’являється далеко не у кожної.

Такий шанс став реальним завдяки компанії FashionMedia та BRANDFACE. За чотири роки існування та розвитку проєкт допоміг багатьом жінкам розкрити свій потенціал, надихнув на вдосконалення та показав, що не існує нічого неможливого. Неймовірні досягнення учасниць, випускниць та посольств BRANDFACE дають привід команді пишатися своїми вихованками та доводять, наскільки важливою є місія проєкту.

Лінк на відання: https://www.magcloud.com/browse/issue/2327752

Лінк на BRANDFACE: https://www.instagram.com/brandface2022/

BRANDFACE запалює зірки – будь-яка зможе сяяти, якщо знайде в собі достатньо бажання та цілеспрямованості.

Все новости