Майбутнє належить креаторам: 12-13 листопада відбудуться благодійні ELEMENT 18-1750 Fashion Days

Сьогодні ініціатори проєкту оголошують про відкриття прийому заявок для участі у першому заході ELEMENT 18-1750 Fashion Days. Future Belongs to Creators, що відбудеться 12-13 листопада в Українському Домі в Києві. Це – масштабна міжнародна платформа, мета якої популяризувати талановитих дизайнерів і надати поштовх для розвитку модній індустрії зараз, коли Україна виборює своє майбутнє у війні з ворогом. 

Засновниця проєкту Анна Панасюк і креативний директор Антон Васильєв запрошують до участі в ELEMENT 18-1750 Fashion Days українських дизайнерів і бренди. Щоб подати заявку, необхідно заповнити форму.

ELEMENT 18-1750 Fashion Days – амбітний проєкт, який прагне представити українську моду у світі. А дні моди в Києві, які проведе платформа, стануть “вихідною точкою” перед майбутніми заходами в інших країнах Європи. ELEMENT 18-1750 не обмежується лише українськими іменами і запрошує долучитися до участі фешн дизайнерів з інших країн. Тому цей захід об’єднає вітчизняних і іноземних дизайнерів і познайомить ключових представників медіа, баєрів і лідерів думок з новою хвилею креаторів задля їхньої популяризації та розвитку. 

Антон Васильєв і Анна Панасюк

Враховуючи надскладні часи у країні, які обмежують можливості українських дизайнерів, команда ELEMENT 18-1750 розробила спеціальну програму “Open Call”. Вона дозволить п’яти молодим і талановитим іменам взяти участь у проєкті та представити свої роботи на некомерційних умовах, тобто безплатно. Переможців програми обере група експертів – дизайнерки Ельвіра Гасанова, Юлія Паскаль та інші відомі представники фешн індустрії. 

Щоб взяти участь в програмі “Open Cal”, треба заповнити анкету за посиланням

Майбутнє належить креаторам. Це моя мантра і те, у що я безмежно вірю. Саме тому я започаткувала цей проєкт. Я знаю, що сила українців – в їхній стійкості, сміливості та безмежній креативності. Скоро буде два роки, як ми живемо у реаліях великої війни, але ми боремося, ми не здаємося, ми продовжуємо будувати і віримо у наше спільне світле майбутнє після перемоги. Цей захід у Києві не тільки надасть поштовх розвитку українській фешн індустрії, а й допоможе військовим, які щодня захищають нашу землю. Протягом заходу ми збиратимемо гроші для наших захисників і захисниць”. – Анна Панасюк, засновниця ELEMENT 18-1750.  

Анна Панасюк

Завдяки нашим талановитим людям Україна розвивалася як прогресивна сучасна країна з насиченим культурним життям, і так буде й після перемоги. Коли закінчиться війна, саме такі люди будуть створювати нову реальність тут. А сьогодні ми прагнемо об’єднати їх, надати їм необхідну підтримку, зв’язки, публічність, щоб навіть зараз вони не зупинялися. Бо саме за креаторами наше майбутнє.” – Антон Васильєв, креативний директор ELEMENT 18-1750.  

Антон Васильєв

Все новости