BRANDFACE на Brussels Fashion Week

Brussels Fashion Week започаткував новий розділ: BRANDFACE відкриває двері для звичайних жінок на світову модну арену. А BRANDFACE став офіційним представником України на Брюссельському тижні моди – вперше за всю історію світових показів моди.

Брюссельський тиждень моди став не тільки показником останніх тенденцій, а й важливим етапом у модельній карʼєрі учасниць BRANDFACE – жінок віком від 25 до 60, які представили колекції безлічі талановитих європейських дизайнерів. І все це стало можливим завдяки найкращому розвивальному проєкту для жінок в Україні – BRANDFACE.

Наші учасниці готувалися до своїх перших європейських показів під пильним керівництвом тренерів модної індустрії, стилістів та фотографів. 

Зазвичай світ моди визначають професійні моделі, які представляють естетику та стиль дизайнера. Проте BRANDFACE вирішив вийти за межі звичайного та відкрити двері для жінок з різних сфер життя, надаючи їм можливість стати обличчям брендів. Ідея полягала в тому, щоб показати, що кожна жінка може бути красивою та стильною, незалежно від віку чи професії.

Кульмінацією тижня моди стала презентація власної колекції  BRANDFACE та POSTER PEOPLE, яка була присвячена різним куточкам України.

Брюссельський тиждень моди, з огляду на участь BRANDFACE, став прикладом для інших модних індустрій, щоб розширювати горизонти та визначати нові стандарти краси та моди, роблячи їх більш доступними та різноманітними для всіх.

Все новости