«Творчість — то є зброя, а емоції — це кулі» – як пройшло відкриття виставки «STRAW HAT»

Дмитро Коміссаренко і Vozianov Desing презентували благодійну фотовиставку.

 “Straw hat” — це продовження циклу фотоісторій “Faceless stories”, які демонструють оголених чоловіків, але їхні обличчя залишаються прихованими. 

Відвідати виставку можна в шоу-румі Vozianov з 8 по 15 липня за адресою — вулиця Лисенка, 4.

Федір Возіанов та Дмитро Коміссаренко

“Перша моя серія мала назву “The M” і була зроблена у колаборації з українським дизайнером Bob Basst, який виробляє шкіряні маски. Цього разу я презентую серію фотографій, зроблених за участі іншого українського бренду Vozianov, а обличчя хлопців тепер приховуються за солом’яними брилями.” — Дмитро Коміссаренко.

“Цей головний убір — майже традиційний український бриль, який має лише одну суттєву відмінність: він незавершений. Саме ця незавершеність перетворила його з побутового одягу в предмет дизайну.” — Федір Возіанов.

Незавершеність і недосказаність — це те, що поєднує фотографа і дизайнера в цих роботах.

На виставці представлені 6 із 34 фотографій, робота над якими розпочалася рік тому і була завершена лише за два дні до початку повномасштабної війни.

Кожен охочій має можливість придбати будь-яку зі світлин, а 100% від продажу будуть перераховані до фонду «Повернись живим».

Дмитро Коміссаренко також звернувся до всіх митців нагадавши, що зараз їх творчість також є зброєю, а всі ті емоції, які вони відчувають, особливо зараз, — це патрони до цієї зброї. І закликав всіх інших підтримувати митців, підтримувати українські бренди, не забувати підтримувати один одного і обов’язково підтримувати ЗСУ та волонтерські рухи, яки допомагають наблизити нас до перемоги.

Все новости