Співак Ostrovskyi презентує трек “Моя”, написаний в бомбосховищі

Незадовго до війни Ostrovskyi анонсував повне перезавантаження свого творчого проєкту. Але війна внесла свої корективи.

Ostrovskyi – виконавець, який поєднує в собі особливу естетику та сексуальність, яскравість, позитив та енергійність характеру.

Творчість музиканта особлива тим, що містить у собі різні музичні стилі та напрями, створюючи унікальну для українського шоубізнесу експериментальну музику.

Після вимушеної перерви музикант анонсує трек “Моя”, який народився у нього прямо в бомбосховищі.

Основний меседж пісні – показати, що Україна у серці кожного з нас, і що кожен з нас буде йти до самої перемоги, здобуваючи свою свободу. І ми нікому не віддамо наші поля і наше повітря, бо вони і є наша душа.

Музикант зазначає:

“Кожен з нас може допомогти наблизити перемогу. Я вирішив, що якщо я не вмію тримати в руках автомат, то я можу підтримати кожного з українців, кожного захисника та захисницю словом про нашу кохану Україну. Я впевнений, що ніхто її в нас не забере допоки ми залишаємося живі й твердо стоїмо на своїй землі”.

Фотограф: Dmytro Komissarenko

Вже третій місяць ми продовжуємо прокидатися по тривозі й у кожного з нас болить серце за нашу батьківщину. Але ми сильні та незалежні, і нікому нас не поставити на коліна, бо свобода і незалежність в нашій крові.

Слухати та завантажити пісню можна за посиланням: https://bfan.link/moya-ostrovskyi

Все новости