Гараба Олена: “Мої враження від участі в проекті BRANDFACE”

Які чинники спонукали вас взяти участь в проекті BrandFace після того, як ви про нього дізналися?

“Моя участь у проекті стала для мене можливістю реалізувати давню мрію – спробувати себе в ролі моделі. Це включало участь у кастингу, де я мала змогу показати свої здібності, а також давати інтерв’ю та поділитися враженнями від участі. Крім того, для мене була особливою радістю ходити по подіуму і відчувати цілий процес модельного шоу”.

Що саме ви хочете виразити через свою участь у проекті BrandFace?

“Однією з головних мет цього проекту для мене було виявлення жіночності та краси українських жінок. Я бажала показати, що відповідний одяг може підібратися для будь-якої жінки, незалежно від її зовнішності. Це було важливо не лише для дівчат з модельною зовнішністю, але й для всіх, хто бажає виглядати стильно та впевнено”.

Які аспекти вашої особистості ви прагнете підкреслити, беручи участь в якості моделі?

“Моя участь у проекті також допомогла мені стати більш впевненою в собі. Це була чудова можливість розширити своє оточення, зрозуміти себе як жінку і почати цінувати себе більше. Часто ми забуваємо про важливість самооцінки у повсякденному житті, тому для мене цей проект став окремим етапом у власному самовизначенні”.

Як ви оцінюєте свій прогрес у проекті BrandFace до цього моменту і які навички ви набули?

“Після участі в проекті я переосмислила свої відносини зі своїм життям та оточенням. Я зрозуміла, що важливо не забувати про себе, вкладати у себе час та зусилля і слідкувати за своєю зовнішністю. Цей досвід допоміг мені стати більш самостійною та впевненою у себе”.

Що ви знаходите найбільш захоплюючим у ролі моделі в рамках проекту BrandFace?

“Для мене цей проект був унікальною можливістю виступити на подіумі та з’явитися на обкладинці журналу. Це дозволило мені відчути себе частиною великого світу моди та стати ближче до своїх мрій і цілей”.

Які ви вважаєте основними викликами участі в проекті і як ви їх перебороли?

Перший крок на подіумі був для мене досить важливим випробуванням, адже я подолала свій страх перед камерами і публікою. Відчуття гордості, коли я побачила себе на подіумі в гарному вбранні, було неймовірним. Це дало мені впевненість у власних силах та здібностях”.

Які ваші найбільші мрії або цілі, пов’язані з участю у проекті?

“Участь у проекті також дозволила мені познайомитися з відомими дизайнерами та стати відомою моделлю. Це відкрило для мене нові можливості у світі моди та дозволило реалізувати свої творчі амбіції”.

Чи є у вас конкретні образи або стилі, які ви хотіли б випробувати або втілити в майбутніх проектах?

“Мої інтереси та бажання розширюються завдяки цьому проекту. Я завжди цікавлюся новими речами і в цьому відчуваються справжні значення життя – вибір, спроба нового та самовдосконалення”.

Як ваше участие у проекті BrandFace вплинуло на ваше уявлення про себе та вашу власну красу?

Побачивши себе на подіумі в гарному вбранні, я відчула себе зовсім по-іншому – як достойна та прекрасна жінка, не звертаючи уваги на недоліки. Цей досвід надав мені новий погляд на власну особистість та вигляд”.

Які ваші найбільші сподівання на майбутнє розвитку як моделі через участь у проекті?

“Моя мета – стати амбасадором проекту та розкрити свій потенціал як впевнена та досягла вершин особистість. Я бажаю відчути всі емоції подіуму, навчитися мистецтву позування та нести цінності проекту через свої дії та досвід”.

Все новости